Az iskoláról:
Autósiskolánk 1991-ben alakult. Nem véletlen nem választottunk hangzatos fantázia nevet, nevünk a védjegyünk lett. Kollégáink több évtizedes szakmai tapasztalattal, sok-sok türelemmel készítik fel tanulóinkat. Az évek során több ezer embert képeztünk ki. A jogosítvány megszerzése elengedhetetlen követelménye a a mai kornak. Igyekszünk mindenki igényének megfelelő oktatást biztosítani.

Nekünk ugyan úgy fontos, hogy minden korosztály, férfiak és nők, akár terhes kismamák is egyaránt meg legyenek elégedve iskolánkkal és a sikeres vizsgát tett tanulóink kellő magabiztossággal közlekedjenek.

Szeretnénk korrekt és színvonalas oktatást nyújtani. Árainkat középkategóriás szinten igyekszünk kialakítani a mindenkori piaci szinthez mérten.

Iskolánkban nincsenek rejtett költségek, sem felárak, sem regisztrációs díjak.
Irodánk jól megközelíthető, központi helyen van:
XIV. Hungária krt. 136. Zugló vasútállomásnál.

A Jogosítvány egy életre szól! Az autózás határtalan örömöt és szabadságot ad! Szerezd meg mihamarabb jogosítványod!
Várjuk szeretettel minden leendő kedves ügyfelünket!

Tóth Zoltán

TÓTH ZOLTÁN ISKOLAVEZETŐ:
Az ATI-nál kezdtem 1974-ben oktatni, elméletet és gyakorlatot. 1991-ben alapítottam egyéni vállalkozásomat. Oktatásból ma már csak az elméletet tanítom és az utánképzésen vagyok foglalkozás vezető.

Tóth Zoltánné Andrea

TÓTH ZOLTÁNNÉ ANDREA:

1991 óta vezetem irodánk adminisztrációs tevékenységét.
Velem fogsz találkozni beiratkozáskor. Én tartom veled a kapcsolatot az elméleti és gyakorlati vizsga kiírás során is.
Ha bármiben segítségedre tudok lenni az oktatással kapcsolatban hívj bizalommal
Elérhetőségem: 20/323-4688
Simonyák Zoltán

SIMONYÁK ZOLTÁN (gépjármű oktató):
Suzuki Swift gépkocsi
1991 óta oktat autósiskolánknál.
Elérhetősége: 20/9779-009

Várszegi Rezső

VÁRSZEGI REZSŐ (gépjármű oktató):
Kia Ceed gépkocsi
1991 óta oktat autósiskolánknál.
Elérhetősége: 20/3225-163

BORBÉLY GYULA (gépjármű oktató):
Renault Clio Grandtour gépkocsi
1991 óta oktat autósiskolánkban.
Elérhetősége: 20/9751-580

BALÁZS TAMÁS (gépjármű oktató):
Honda Jazz gépkocsi
Elérhetősége: 70/225-3732