Tanfolyam indulások

Tanfolyam indulások:

Az online KRESZ e-learning képzés folyamatosan indul.
Ez a képzési forma Hatóságilag elfogadott és akkreditált, zárt rendszerű távoktatás.
A rendszer a hatósági előírásoknak megfelelően rögzíti és értékeli a tanuló képzési programokban való előrehaladását.

Az e-learning tananyagba az autósiskola regisztrál be. Ezt követően az  E-titán rendszer küld az email címedre egy linket melyen keresztül tudsz regisztrálni saját felhasználó névvel és email címmel a tananyagba.

A regisztrációs email kézhezvételétől 90 nap áll rendelkezésre, hogy beregisztrálj a programba.

Az e-learning tananyag időben korlátozott . 180 nap és 75 óra áll rendelkezésre a modulok elvégzésére és a vizsgára történő felkészülésre.

A tananyag sikeres befejezése után a rendszer Képzési igazolást állít ki.

Fontos határidő, hogy a tananyag indításától számított 9 hónapon belül az első elméleti vizsgát le kell tenni, ha esetleg sikertelen lenne az első vizsga, 1 éven belül mindenképpen sikeres vizsgát kell tenni.

A képzéshez minimális informatikai háttérrel kell rendelkezni melyről a tanuló gondoskodik. Internet kapcsolattal és internetes böngészővel kell rendelkezni.

Tandíj, amit a beiratkozáskor kell befizetni 44.000,- Ft.

Tóth Zoltán Autósiskola tanterem